ZEBRALIŚMY 45 823,04 zł!!!

Lista instytucji oraz osób prywatnych zaangażowanych w organizacje 26. Finału WOŚP w Augustowie jest długa. Są na niej wolontariusze chodzący z puszkami i ich opiekunowie, organizatorzy imprez, prowadzący warsztaty i spotkania, ci, którzy występowali przed publicznością, piekli pyszności, szyli torby i torebki, robili mydła, prowadzili loterię, obsługiwali stoiska, podarowali rzeczy na kiermasz, aukcję i loterię, pożyczyli i rozstawili namioty, ugotowali zupę, ofiarowali chleb i coś do chleba, sfinansowali nagrody, zakupili materiały na warsztaty dla dzieci, liczyli pieniądze ze zbiórki, zadbali o prąd, transport, nagłośnienie i inne jakże ważne szczegóły. A wszystko uczynili bezinteresownie, z potrzeby serca. Obawiamy się, że wielu wciąż pozostaje anonimowych, ale lista jest otwarta – uzupełniajmy ją. Sponsorom, Dobroczyńcom i Gościom spoza Augustowa składamy podziękowania za hojność i uświetnienie naszych imprez, zaś sobie nawzajem dziękujemy za tę atmosferę odpowiedzialności, serdeczności i entuzjazmu, jaka towarzyszyła naszej pracy.
SPOTKAJMY SIĘ ZA ROK W JESZCZE SZERSZYM GRONIE!!!

DODAJ OSOBĘ DO LISTY
Sponsorzy:
„J&J” Usługi Reklamowe Zbigniew Jurewicz
„Dalej Nie Idę” – agroturystyka Buda Ruska
„Manufaktura Czekolady” – Wojtek Milewski
„Szuflada” Cafe
4FRU Loty Widokowe Michał Chilmon
A&W Kondraccy
„Active Team” Filip Chodkiewicz
„Augustowska Miodosytnia” Paweł Kotwica Piotr Piłasiewicz
„Bioforma” – Kosmetyki Naturalne
Centrum Budowlane PH Koszewski E.
Centrum Kosmetologii „Cosmetic” Anna Puczyłowska
„Czary-Mary”
DKF Kinochłon
Dziennik Powiatowy
Firma „Inex” Wojciech Bućwiński
Fundacja „Mamy Mamy”
Gabinet Dentystyczny Radosław Twarowski
Grill-Bar Zakład Gastronomiczny Waldemar Rusiłowski
Hotel „Wojciech”
Ksiegarnie AKME
Kwiaciarnia „Aster”
„La Bonita” – Sylwia Kamińska
OPTINEX Zbigniew Walicki
„Optyk” Zbigniew Rowiński
Osiedlowy Dom Kultury
Palarnia Kawy La Kafo
PAPIRUS Biuro-Serwis Rafał Lubaszewski
PerSe Barbara Dworak-Kaczorowska

Piekarnia „Smak Chleba” Andrzej Siemion
Piekarnia Bernatowicz
PPH DEMEX
Pracownia „Ala ma kota” Aneta i Izabela Cembor
Pracownia Kowalstwa Paweł Mikucki
Przegląd Powiatowy
Przychodnia Rodzinna NZOZ ul. Hoża 2b
PW „Iskra” Zbigniew Rółkowski
Regionalne Centrum Rekreacji KAKTUSIK
Restauracja „Niebo w Gębie”
Restauracja „Ogródek pod Jabłoniami”
Restauracja „Ta Beata”
Restaurant & Pub „Maska”
SFX Bykowscy
Sklep „BeSelf” Beata Koszycka
Sklep „Brylancik” Helena Chrulska
Sklep „Gracja” Mariola Gulan
Sklep „House” Beata Zawadzka
Sklep „Jukal” Lucyna Szmygiel
Sklep „Luz” ul. 3 Maja
Sklep „Maja” Małgorzata Klukowska
Sklep „Tkanex” Marzena Liszewska
Sklep sportowy Justyna Purwin

Suwalskie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
Szkoła Rodzenia „Oczekiwanie”, Beata Miklaszewska
Szuflada Caffe

The Candy Shop Monika Staniszewska
Usługi Turystyczne – ZOOBI TOUR
Zakład Fryzjerski Elżbieta Romańczuk
Zakład Gastronomiczny „Cynamonowa Jesień”
Zakład PHU ATVA Marian Dyczewski
Ofiarodawcy i Goście spoza Augustowa:
1. Bućko Radosław
2. Budziński Józef
3. Cywińska Izabella
4. Michalski Waldemar
5. Falicki Bogdan
6. Gągolewska-Gniady Renata
7. Gersdorf Małgorzata
8. Kaczorowska Teresa
9. Lewoń Marcin
10. Klub Augustowian w Warszawie
11. Kucharzewski Grzegorz
12. Kulbacki Emil
13. Michałowski Janusz
14. Milewski Wojciech
15. Nowacki Bogdan
16. Dobroński Adam
17. Snarska-Nieznańska Małgorzata
18. ks. Wysocki Stanisław
19. Zdziennicki Bohdan
 Sztab:
1. Jastrzębska Anna – Szef Sztabu
2. Bożewicz Dorota
3. Cembor Izabela
4. Kędzierska Alicja
5. Kożuszek Magda
6. Piotrowicz Wojciech
7. Rybsztat Renata
8. Świerkowski Bartosz
9. Wawiórko Halina
Wolontariusze kwestujący:
1. Błyszczek Paulina
2. Bronakowska Natalia
3. Górka Katarzyna
4. Grzyb Michalina
5. Karbowska Karolina
6. Koniecko Olga
7. Moroz Anna
8. Pawińska Julia
9. Piotrowicz Zuzanna
10. Sokołowska Aleksandra
11. Stefanowska Kinga
12. Szeszko Karolina
13. Waluś Oliwia
14. Wysocki Zbigniew
Augustowianie – wolontariusze, darczyńcy, organizatorzy:.
1. Aleksiejczuk Marta
2. Andruszkiewicz Bożena
3. Bacharewicz Anna
4. Bagińska Agnieszka
5. Bajkowski Adam
6. Barcikowska Anna
7. Bartoszewicz Marcin
8. Batura Irena
9. Batura Juliusz
10. Bendig Bożena
11. Bielawska Maja
12. Bielawska Sylwia
13. Bielawski Paweł
14. Biszko Konrad
15. Błaszkiewicz Jan
16. Błaszkiewicz Ola
17. Bobran Alicja
18. Bogdanowicz Maciej
19. Bogdanowicz Michał
20. Bogdańska Marcysia
21. Borkowska Aleksandra
22. Borkowska Gabriela
23. Borowik Alicja
24. Borowska-Gulan Wiesława
25. Bożewicz Mirosław
26. Brzozowska Kasia
27. Bućko Ewelina
28. Bujnowska Weronika
29. Bujnowska Dorota
30. Burakiewicz Gosia
31. Burakiewicz Piotr
32. Burkiet Rafał
33. Busiński Stanisław
34. Butkiewicz Katarzyna
35. Campfield Dorota
36. Chełmińska Urszula
37. Chodkiewicz Filip
38. Chomicz Ewa
39. Chomicz-Wysocka Ewa
40. Choncel Antek
41. Choncel Barbara
42. Choncel Iwona
43. Cichy Bartosz
44. Cilulko Aleksandra
45. Cilulko Michał
46. Cwalińska Katarzyna
47. Czajkowski Szymon
48. Denert Franek
49. Denert Joanna
50. Dębiec-Grochowska Urszula
51. Dobrzyń Krystyna
52. Doliwa Magda
53. Domaszewski Piotr
54. Drozd Amanda
55. Dworak Małgorzata
56. Dworak-Kaczorowska Barbara
57. Dzienis Wanda
58. Ejgiert-Zaleska Aleksandra
59. Falicki Bogdan
60. Faszcza Emilia
61. Fijołek Jakub
62. Filipow Aleksandra
63. Filipow Julia
64. Florkiewicz Katarzyna
65. Florkiewicz Radosław
66. Fox Patrick
67. Frydrych Agnieszka
68. Gajewicz Aneta
69. Galiński Jakub
70. Gałaś Bożena
71. Garbowska Małgosia
72. Gimnazjum nr 4 w Augustowie
73. Giszka Małgorzata
74. Greś Justyna
75. Grynasz Rafał
76. Grzanka Karolina
77. Halicka Sylwia
78. Hedrych Andrzej
79. Hołubowicz Elżbieta
80. I LO w Augustowie
81. Ilona
82. Iwanicka Dorota
83. Iwanowicz Ada
84. Jagłowska Urszula
85. Jankowska Julia
86. Jarocka Martyna
87. Jarząbski Roman
88. Jasionowski Ryszard
89. Jastrzębska Zuzanna
90. Jermak Tadeusz
91. Jonik Izabela
92. Jóźwik Agnieszka
93. Jóźwik Filip
94. Juchniewicz Laura
95. Jurgiel Urszula
96. Jurkoić Julia
97. Kaczan Marta
98. Kaczorowski Błażej
99. Kaczorowski Jan
100. Kamińska Klaudia
101. Karbowska Alina
102. Karczewska Anna
103. Karolczuk Marzena
104. Karpińska Lidia
105. Kaszuba Maciej
106. Katarzyna Obek
107. Kazberuk Aleksandra
108. Kiewlak Kinga
109. Kijewska Małgorzata
110. Klat Grzegorz
111. Kołtek Dariusz
112. Kondracki Kacper
113. Korzeniewska Krystyna
114. Kotarska Wioleta
115. Kowalczyk Bożena
116. Kozłowska Amelka
117. Kozłowski Robert
118. Krzywińska Małgorzata
119. Krzywiński Maciej
120. Kuligowski Mirosław
121. Kuprewicz Jan
122. Kurczyńska Klaudia
123. Kurczyński Zbysław
124. Kuryło Barbara
125. Lenda Małgorzata
126. Leszko Andrzej
127. Leszkowicz Paweł
128. Lisek Joanna
129. Ławreszuk Dorota
130. Łukaszewicz Bożenna
131. Łukaszewicz Ewa
132. Magdalena Krynicka
133. Maksimowska Iwona
134. Maksimowski Paweł
135. Maksimowski Szymon
136. Malanowska Urszula
137. Malinowska Beata
138. Malinowska Magda
139. Malinowski Wojciech
140. Małyska Izabela
141. Mantaj Julia
142. Markowska Marzanna
143. Marszałek Brygida
144. Masiewicz Anna
145. Michał S.
146. Michałowski Dariusz
147. Mieloch Bartosz
148. Mierzejewska Hania
149. Milanowska Agnieszka
150. Milanowski Michal
151. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 w Augustowie
152. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 w Augustowie
153. Moczkowska Paulina
154. Modzelewska Marta
155. Modzelewska-Roszkowska Monika
156. Mojsiewicz Adaś
157. Mojsiewicz Barbara
158. Mojsiewicz Marta
159. Morawska Bożenna
160. Mróz Jarosław
161. Murawska Kamila
162. Myszkowska Emilia
163. Nawrocki Michał
164. Niedzielko Dorota
165. Nieznański Piotr
166. Nikolopoulou Katarzyna
167. Nikolopoulou Melania
168. Nowicka Anna
169. Nowicki Tomasz
170. Obek Katarzyna
171. Odyniec Elżbieta
172. Olszewski Mateusz
173. Ołdak Agnieszka
174. Omelianiuk Adam
175. Omelianiuk Mirosław
176. Omiljańczyk Agnieszka
177. Orzechowska Maria
178. Osewski Jerzy
179. Ossowska Agnieszka
180. Ostapowicz Joanna
181. Ostrowska Kinga
182. Pacuk Zuzanna
183. Panosyan Lianna
184. Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Augustowie
185. Paszke Dominika
186. Pawłowicka Bogna
187. Pawłowicki Radosław
188. Pawłowska Agnieszka
189. Pawłowska Małgorzata
190. Piasecka Izabela
191. Piątek Krystian
192. Piekarska Sylwia
193. Pietrzak Janina
194. Pietrzak Maciej
195. Pietrzak-Wolinowska Marta
196. Piłasiewicz Honorata
197. Piłasiewicz Piotr
198. Piłasiewicz Zofia
199. Płońska-Burakiewicz Kasia
200. Poniatowska Emilia
201. Posiewko Irena
202. Prawdzik Karolina
203. Prokop Kasia
204. Proniewicz Tomasz
205. Prusek Anna
206. Prusko Marzena
207. Pryzmont Ewa
208. Przekop Ewa
209. Przekop Helena
210. Przekop Krzysztof
211. Przekop Robert
212. Przekop Wiesława
213. Rapczyńsksa Otylia
214. Ratkiewicz Bogusław
215. Rogowski Szymon
216. Rostkowska Julia
217. Roszkowska Monika
218. Rowińska Monika
219. Rowiński Marek
220. Rozmierska Martyna
221. Rółkowska Weronika
222. Rukścińska Dorota
223. Rukścińska Anna
224. Rusiłowki Waldemar
225. Rusiłowska Elżbieta
226. Rutkowska Teresa
227. Sadowska Barbara
228. Salik Eliza
229. Sanatorium BiaVita
230. Sawicka Emila
231. Sawicka Emila
232. Sawicka Wanda
233. Sawicki Rafał
234. Siedlecka Magda
235. Siedlecka Magdalena
236. Sieńko Patrycja
237. Sieńko Bogda
238. Sierocki Jan
239. Skorupa Mirosława
240. Skowroński Tomasz
241. Słomski Edward
242. Smoleńska Anna
243. Sobczak Bogusława
244. Sobczak Grzegorz
245. Sobolewska Gabrysia
246. Sobolewski Leszek
247. Sobota Daniel
248. Sokołowska Anna
249. Sokołowska Halina
250. Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Augustowie
251. Stachurska Julia
252. Staniszewska Monika
253. Stankiewicz Małgorzata
254. Stefański Maciej
255. Strękowski Kamil
256. Studio Tańca Focus
257. Sus-Cilulko Anna
258. Szczepańska Anna
259. Szkoły muzyczne woj. podlaskiego
260. Szumska-Niewiadomska Bożenna
261. Śleszyńska Magda
262. Śleszyńska Magda
263. Tetych Natalia
264. Tomaszewska Eliza
265. Tomczak Jagoda
266. Tomecki Oskar
267. Turuk Krzysztof
268. Turuk Marcin
269. Turuk Maria
270. Twarowska Laura
271. Twarowski Radosław
272. Usowicz Danuta
273. Walicka Izabela
274. Walicki Zbigniew
275. Wawiórko Elżbieta
276. Wielgat Maria
277. Wikarski Daniel
278. Witkowski Rafał
279. Wnorowska Dominika
280. Wolinowski Paweł
281. Woroniecka Ewa
282. Woroniecka Wiktoria
283. Wrona Amelia
284. Wrona Noemi
285. Wróbel Jolanta
286. Wyganowski Rafał
287. Wygoda Maria
288. Wysocka Izabela
289. Wysocka-Juchniewicz Agnieszka
290. Wysocki Patryk
291. Yavdoshnyak Krysia
292. Zagórska Kinga
293. Zaniewska Katarzyna
294. Zapolska Edyta
295. Zapolska Magda
296. Zarzecki Andrzej
297. Zawieja Bogusława
298. Zyskowska Zofia
299. Zyzało Wiktoria
300. Żukowska Agata

PRZEDMIOTY NA AUKCJACH ALLEGRO WYSTAWIONE PRZEZ AUGUSTOWIAN.

WEJDŹ – KLIKNIJ – LICYTUJ 🙂

RYSUNEK GRAFIKA PORSCHE 911


LOT PARAMOTOLOTNIĄ -wylicytowano za 500zł!

„O TYRANII” Z DEDYKACJĄ T. SNYDERA DLA WOŚP – wylicytowano za 102,50zł!

PLAKAT/WYDRUK Z AUTOGRAFEM TIMOTHY’EGO SNYDERA, 20 PRZYKAZAŃ WOLNYCH LUDZI, A5, METALOWA RAMKA – wylicytowano za 26zł!

7 PIĘKNYCH, RĘCZNIE KUTYCH SERC OD PAWŁA MIKUCKIEGO – wylicytowano za 152,50zł!

LINORYT – PORTRET J. PIŁSUDSKIEGO, AUTOR: L. PYCZ – wylicytowano za 66zł!

KOSZULKA DZIECIĘCA WOŚP 26 FINAŁ, ROZMIAR 146-152 – wylicytowano za 203,50zł!

KOSZULKA DZIECIĘCA WOŚP 13 FIANŁ, ROZMIAR 146-152 – wylicytowano za 21zł!

PŁYTA WINYLOWA OPOLE ’67 – wylicytowano za 68zł!

MIÓD BARTNY OD BRACTWA BARTNEGO – wylicytowano za 405zł!

DZIEWCZYNA Z KAMIENIA, IZABELLA CYWIŃSKA, DEDYKACJA DLA WOŚP – wylicytowano za 58zł, kupująca wpłaciła 100zł!

BIAŁY KRUK! KOMENTARZ PROF. GERSDORF, I PREZES SN DO ZMIAN W SĄDOWNICTWIE, 481 s., NAKŁAD TYLKO 200 EGZ.  – wylicytowano za 40zł!

FILOLETOWY SZALIK-KOMIN WOŚP 26 FINAŁ

PIĘKNA, XIX w. LAMPA NAFTOWA, PODAROWANA PRZEZ JANUSZA MICHAŁOWSKIEGO, WYBITNEGO AKTORA POCHODZĄCEGO Z AUGUSTOWA – wylicytowana za 2 239zł!

PIEKNY XIX/XX w. KANDELABR, PODAROWANY PRZEZ JANUSZA MICHAŁOWSKIEGO, WYBITNEGO AKTORA POCHODZĄCEGO Z AUGUSTOWA – wylicytowana za 2 025zł!

RAZEM WYLICYTOWALIŚMY PRZEDMIOTY ZA 6 000,00zł. CZEKAMY NA WSZYSTKIE WPŁATY OD KUPUJĄCYCH.

DODAJ AUKCJĘ LUB ZGŁOŚ PRZEDMIOT, KTÓRY CHCIAŁBYŚ WYSTAWIĆ