DLA PRZYSZŁYCH MAM

MIEJSCE: MDK
CZAS: 11:00-12:00

O tym, jak należy zadbać o siebie w czasie ciąży, o przygotowaniu się do porodu, o jego typowym i nietypowym przebiegu, o tym, jak ważna jest w tym kluczowym momencie współpraca z położną, o roli osoby wspierającej rodzącą i innych niezwykle ważnych sprawach opowie pani Beata Miklaszewska – położna z empatią, wiedzą, pasją i charakterem,  od kilkunastu lat prowadząca w mieście Szkołę Rodzenia. Na spotkaniu, oczywiście, mile widziani będą przyszli ojcowie.

Z kolei dr Maria Turuk – położnik-ginekolog i międzynarodowy konsultant laktacyjny – podpowie przyszłym mamom, jak przygotować się do karmienia piersią, które może stać się piękną wspólną przygodą mamy i malucha. Rozwiane zostaną mity o diecie mamy karmiącej, o kolkach i braku pokarmu. Będzie można usłyszeć o kryzysach laktacyjnych (czasie, kiedy niemowlę przez parę dni wisi na piersi i wygląda na ciągle głodne) i o tym, że wtedy wcale nie trzeba go dokarmiać butelką. 

Serdecznie zapraszamy, spotkanie z obiema paniami to spokojniejszy i mniej stresujący start w nadchodzące macierzyństwo.