KIERMASZ MIESZKAŃCY MIESZKAŃCOM

MIEJSCE: ATOL
CZAS: 09:00-15:00
Kiermasz MIESZKAŃCY MIESZKAŃCOM – „POMAGAMY NA 5” (zabawki, płyty, gry, książki i książeczki, kubki, artykuły dekoracyjne, obrazy, biżuteria).

13 stycznia 2019r w Atolu (szklany budynek na Rynku) odbędzie się kiermasz Mieszkańcy-Mieszkańcom. Wszystkie rzeczy wyłożone na kiermaszowych stołach są darami od mieszkańców Augustowa, wygrzebanymi z szaf, szuflad i strychów, a wszystko dobrej jakości i w dobrym guście.
W ofercie znajdują się płyty, książki, biżuteria, obrazy, artykuły dekoracyjne, zabawki, gry planszowe. Z pewnością każdy znajdzie coś interesującego. Miłośnicy ładnych drobiazgów będą mogli poszperać wśród filiżanek, ręcznie zdobionych (!) kubeczków i różnych domowych ozdóbek, a amatorzy rozrywki na pewno wypatrzą dla siebie grę czy płytę CD z ulubioną muzyką lub filmem. Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się stoisko z pluszakami. Czego tam nie będzie! Prawdziwa parada misiów, kotków, piesków, króliczków, żyraf, hipopotamów i innych zwierząt wszelkiej maści i wielkości!

Całkowity dochód ze sprzedaży zasili zbiórkę 27. Finału WOŚP, zaś rzeczy niesprzedane przekażemy na wybrany cel charytatywny. Liczymy na TWÓJ udział !!!

REGULAMIN KIERMASZU MIESZKAŃCY-MIESZKAŃCOM