KIERMASZ #MIESZKAŃCY-MIESZKAŃCOM

RYNEK ZYGMUNTA AUGUSTA
NAMIOT KIERMASZOWY
Godz. 10:00 – 14:00

Proponujemy Państwu taki „Pchli Targ” – przysłowiowe mydło, szydło i powidło. Wszystkie rzeczy wyłożone na kiermaszowych stołach są albo darami od mieszkańców Augustowa, wygrzebanymi z szaf, szuflad i komód, albo – jak mydła bez chemii czy torby eko – zostały specjalnie na tę okazję wykonane przez pracowite augustowianki :).
Można liczyć na duży wybór używanych rzeczy dziecięcych – ubrań, zabawek, książek. Znajdzie się także biżuteria dla mam i starszych sióstr. Miłośnicy ładnych drobiazgów będą mogli poszperać wśród talerzyków, filiżanek, kubeczków i różnych domowych ozdóbek, a amatorzy rozrywki otrzymają szansę, by zaopatrzyć się w dobrą grę bądź płytę CD z ciekawą muzyką czy filmem. Rękodzieło reprezentowane będzie przez mydła bez chemii, wykonane ręcznie z naturalnych składników, ekologiczne torby na zakupy oraz szmaciane torebki do przechowywania ziół i produktów spożywczych.
Wszystko do wzięcia za datek do puszki WOŚP! Rzeczy, które pozostaną, przekażemy na wybrany cel charytatywny.
Można też przynosić własne rzeczy, np. dziecięce ubranka i wymieniać je między sobą.

Wszystkich zapraszamy też na kubek rozgrzewającej zupy, ufundowanej przez  augustowskich restauratorów: od 11:15 częstować będzie restauracja KAKTUSIK, od 12:15 – restauracja ATVA. Bo nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne jedzenie. Sponsorom dziękujemy!

#RazemRóbmyDobro

UBRANKA NIEMOWLĘCE, DZIECIĘCE, ELEMENTY WYPRAWKI, BUCIKI (nowe i używane)

TKANINY

GRY I MUZYKA

ZABAWKI (nowe i używane)

KSIĄŻKI

GRY PLANSZOWE

FILIZANKI, PATERY, SPODECZKI, SWIECZNIKI I WSZYSTKO INNE

OZDOBY

KOSMETYKI I PERFUMY