WIELKIE GRANIE

OSIEDLOWY DOM KULTURY
ul. HOŻA 2b
Godz. 11:30-15:30

Ratowanie ludzkości przed pandemią, bezpardonowa walka o zyski, kolonizowanie nieznanej wyspy, a może przeniesienie się do magicznego świata, w którym wszystko jest możliwe, a ograniczeniem jest tylko własna wyobraźnia?
To tylko kilka propozycji, jakie czekają na miłośników gier planszowych podczas Wielkiego Grania w naszej kawiarence planszowej, zorganizowanej specjalnie na dzień 26. Finału WOŚP.
W godzinach od 11:30 do 15:30 w Osiedlowym Domu Kultury pod okiem instruktorów będzie można zagrać zarówno w kultowe planszówki (Agricola, Carcassonne, Pandemic,  Dixit, Small World, Splendor, Munchkin, Gra o Tron, Ankh Morpork, Scrabble), jak i w proste gry typu Scrable, Memory, Chińczyk czy grzybobranie. Można też przynieść swoją ulubioną grę i zagrać w nią we własnym gronie.

Dla miłośników szachów – niespodzianka! Będzie można zmierzyć się z panem Marcinem Bartoszewiczem – aktualnym mistrzem województwa podlaskiego pracowników oświaty, nauki i wychowania, instruktorem szachowym ODK.

Każdy – i mały i duży, i początkujący i wytrawny gracz, i miłośnik strategii i zwolennik gier kooperacyjnych, a już na pewno fan pełnej wrażeń rozrywki – znajdzie coś dla siebie.
Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny! Zagrajmy razem dla WOŚP!