RYNEK ZYGMUNTA AUGUSTA

PARK MIEJSKI     12.01.2020    10:00-20:00

TU ZGŁOSISZ DRUŻYNĘ NA BIEG

BIEG
Bieg Rodzinny: dystans – jedno okrążenie wokół Parku. • W biegu mogą uczestniczyć całe rodziny. Na metę rodzina przybiega w pełnym składzie (mile widziane trzymanie się za ręce). Impreza ma charakter rekreacyjny. Dzieci dyktują tempo biegu – rolą osoby dorosłej jest towarzyszenie dziecku i wspieranie go. Wszyscy, którzy ukończą bieg, są już zwycięzcami i otrzymają medale w kształcie serca. Nie będzie prowadzona klasyfikacja miejsc. Liczy się samo uczestnictwo – nie rywalizacja! Mile widziane STROJE KARNAWAŁOWE. Aby wziąć udział w biegu należy dokonać rejestracji do 8 stycznia 2020 roku na stronie www.wospaugusow.pl. Opłata startowa wynosi 30,00 zł od rodziny. Limit miejsc: 50 rodzin.
SZTAFETA DRUŻYNOWA NORDIC WALKING
Dystans 8 x 610 m, co daje nam łącznie 4880 m
Udział w Biegu to świetna okazja do integracji pracowników oraz znajomych, poznania się i budowania zespołu. .
Do rywalizacji w zawodach zachęcamy nie tylko ekipy firmowe, ale również wszystkich chętnych i lubiących aktywnie spędzać czas – grupy znajomych, stowarzyszenia, sąsiadów, seniorów, kucharzy, malarzy, lekarzy, nauczycieli.
Jeśli chcecie, aby Wasza Drużyna dołączyła do grona uczestników Biegu, zapraszamy wymyślcie ciekawą nazwę, zarejestrujcie się i razem pobiegnijcie w szczytnym celu!!!!
POKAZ STRAŻACKI
Co jest magicznego w strażakach, że ich pokazy, podczas których walczą z żywiołem budzą podziw i przyciągają tłumy dorosłych i dzieci? Pokaz sprawności działań strażackich OSP Lipowiec już w 12 stycznia na Rynku Zygmunta Augusta.
Pokaz Braci Jaćwieży Fight & Fit Gym
Czym zaskoczą nas w trakcie pokazu Bracia Jaćwieży? Ich oferta jest bogata: Kickboxing, Karate, Muay Thai, Womenboxing, oraz Girya, Kettlebell, Strong by Zumba i wiele innych…. zatem czekamy z niecierpliwością, bo pokaz będzie z pewnością pełen emocji i rozgrzeje nas do czerwoności.
Zumba z Sylwią Kamińską
Jeśli Zumba, to tylko z Sylwią, jedną z najlepszych instruktorek w Augustowie. Sylwia twierdzi, że jak Ona tańczy Zumbę, to zawsze świeci słońce. I my jej wierzymy :). Będzie taniec, będzie słońce, będzie moc!!!